З метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого ставлення до збереження здоров’я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у школі було проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».
Відкриття тижня відбулося 30.10.2017 на шкільній лінійці.
Під час Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у 1- 4 класах було проведено міні-лекторії: «Обережно радіація!», «Небезпечні забави», «Переохолодження організму», «Грип», бесіда «Дбайливе ставлення до свого здоров’я», година спілкування «Мандрівка в країну дорожніх знаків».
Сьогодні, як ніколи, зростає роль освіти у підготовці школяра до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного здоров'я.
З цією метою з 30 жовтня по 3 листопада у школі було проведено «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».
Для учнів 5 класу було проведено міні-лекторії:«Обережно радіація!», «Змії», «Небезпечні забави», «Переохолодження організму», «Увага: сказ!»; бесіди «Дбайливе ставлення до свого здоров’я», «Вибухонебезпечні предмети.Петарди». Прослухавши та переглянувши їх діти зробили висновки, як потрібно себе вести в таких ситуаціях і як їх уникнути.
З 30.10 – 03.11.2017 року в школі проходив Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Учні 7 класу активно долучилися до проведення Тижня. Так, було організовано і проведено міні – лекторії під рубрикою «Це повинен знати кожен»: «Переохолодження організму», «Обережно, радіація!», «Змії», «Небезпечні забави», інформаційні хвилинки, година спілкування «Безпека людини в надзвичайних ситуаціях». Також семикласники провели конкурс попереджувальних знаків «Обережно, небезпека!», вікторину-змагання «Допоможи собі сам», переглянули навчальний фільм «Правила безпеки – правила життя» та взяли активну участь у його обговоренні.
В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у 8 класі було проведено виховну годину на тему «Здоров’я - найдорожчий скарб. Сім’я як осередок збереження ізміцнення здоров’я у суспільстві». В ході обговорення учні дійшли висновку, що здоров’я для людини найголовніше, і берегти його треба змолоду. А щаслива сім’я - це здорове суспільство!
Починаючи з того моменту, як дитина починає ходити, вона наражається на небезпеку. Завданням батьків і вихователів є усунення всіх джерел небезпеки, а також створення необхідного для нормального розвитку дитини вільного простору пересування без обмеження допитливості (для його віку) і інтересу до того, що його оточує. Однак необхідно уникати необґрунтованих мір безпеки, тому що це може негативно вплинути на ваших дітей і зробити їх невпевненими, нездатними переборювати навіть незначні труднощі. Але не потрібно надавати їм зайву самостійність, тому що дитина, залишена без догляду, більшою мірою піддана небезпечним подіям.