Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Каталог статей
У категорії матеріалів: 629 Показано матеріалів: 461-470
14 березня для учнів 5 класу було проведено виховний захід до дня українського добровольця.
Під час заходу класний керівник Чабань О.А. ознайомила учнів з масовими акціями громадського протесту в Україні, що відбулося у листопаді 2013 року – лютому 2014 року, та про участь у них добровольних формувань.
Учні вшановували мужність та героїзм захисників незалежності.
\ |
10 березня у 3 класі пройшов виховний захід "Сторінками життя невмирущого Кобзаря" Учні доповнили і розширили знання про Шевченка – поета, Шевченка – Художника, продовжували знайомитися з красою, неповторністю, чарівністю Шевченкового слова.
Була організована виставка творів великого Кобзаря, та люстрації дітей до його віршів.
|
Стало доброю традицією в нашій школі починати весну з Шевченківських днів. Так, 9 - 10 березня 2017 року були проведені дні вшанування пам’яті національного генія, народного поета України Тараса Григоровича Шевченка. У межах Тижня української мови та літератури відбулися заходи, що сприяли виявленню інтересу до особистості Т. Шевченка та його творів, глибокому дослідженню його біографії, життєвого і творчого шляху , поглибленню знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова.
Приємно відмітити, що школярі активно долучилися до відзначення Шевченківських днів. Для учнів 5-9,11 класів була організована виставка ілюстрацій до творів Великого Кобзаря «Шевченко очима дітей» та тематична виставка української вишивки «І буде син, і буде мати, і будуть люде на землі…» Із задоволенням старшокласники переглянули кінофільм «Тарас Шевченко». Цікаво пройшов конкурс на кращого декламатора поезії Т. Шевченка «Лунай, величне Кобзареве слово!». Класними керівниками 5- 11 класів проведено тематичні бесіди.
Було цікаво спостерігати за активною роботою учнів упродовж цих днів. На загальношкільній лінійці при підведенні підсумків Тижня української мови та літератури були відзначені школярі, які брали найактивнішу участь у проведенні Шевченківських днів.
|
09.03.2017 в школі відбулася ви ставка малюнків на тему: "Мій друг дорожній рух", мета якої була широке залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед неповнолітніх, організації змістовного дозвілля дітей, привернення уваги громадськості до проблем гарантування безпеки руху юних учасників дорожнього руху.
|
Весна - це така дивна пора року. Ще досить холодно, і земля ще не до кінця прокинулася від зимового сну. Щороку коли сонце виходить на весняну орбіту, коли з вирію повертаються перші пташки, і від подиху теплих вітрів зацвітають проліски, ми відзначаємо свято. Свято весни - 8 березня. Міжнародний жіночий день, день Матері, Бабусі, Подруги, Трудівниці.
В нашій школі пройшли традиційне свято присвячене дню 8 березня. Учні школи привітали всіх учителів та дівчаток зі святом. А також підготували зі своїми класоводами і педагогом організатором концертну програму для своїх мам. Дітки співали пісні, розповідали веселинки та смішинки, танці.
|
Уже традиційно в нашій школі проходить Тиждень української мови та літератури, метою якого є формування відчуття краси рідної мови, розвиток мовленнєвих здібностей учнів, збагачення словникового запасу, виховання любові до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя.
Найрізноманітніші заходи триватимуть упродовж тижня. Це і конкурси, й виставки, цікаві уроки про скарби рідного слова, класні години тощо.
03.03.2017 року з нагоди відкриття Тижня української мови пройшла загальношкільна лінійка, на якій вчитель Міхневич О. М. урочисто оголосила про відкриття Тижня, ознайомила з основними заходами, закликала брати активну участь як учнів, так і вчителів. А стартував предметний тиждень у школі VІIІ Всеукраїнською українознавчою грою «Соняшник». Учні школи четвертий рік поспіль є активними учасниками цієї гри. Цьогоріч у ній взяли участь 23 школярі (26 % від загальної кількості дітей) .
Завдання гри вирізняються естетичним оформленням та цікавим і досить складним змістом. Учням потрібно було не лише продемонструвати свої знання з української мови та літератури, історії України, знання звичаїв і традицій нашого народу, а й глибоку ерудицію і кмітливість. Родзинкою завдань для всіх вікових категорій залишаються ребуси, які школярі із задоволенням розв’язують. |
Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»
23-25 лютого 2017 року відбулася Всеукраїнська філософська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», що об’єднала учасників із 18 областей України. Богодухівський район Харківскої області представвляла учениця 11 класу Ульянівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кісель Олена. |
27.11.12 – Відбувся конкурс малюнків «Очима дитини про бюджет країни», який проводився з метою пропаганди правових знань, розкриття творчих здібностей серед дітей, заохочення юних талантів.
|
Знайомство з народними традиціями – важлива частина виховної роботи як у сім’ї, так і у навчальному закладі. Неможливо виховати особистість без опори на багатовікову культуру народу, без встановлення зв’язків з нашими національними корінями. У більшості сімей дбайливо зберігаються звичаї «старовини глибокої». Зимові свята з різдвяною (новорічною) ялинкою, Пасха з ошатними пасками і різнокольоровими яйцями, Трійця з традиційною прикрасою будинків зеленими гілками і травою, ну, і, звичайно, масниця. Всі ці свята, пов’язані з православною вірою і культурою, так чи інакше знаходять своє місце і в школі. Свято Масляної відноситься до найбільш улюблених подій в річному календарі. Яскраві зовнішні атрибути: частування млинцями, хороводи навколо опудала Зими і його спалювання, закликання весни – все так і проситься в театралізовану виставу.
І тому, 24 лютого 2017 році в школі було заплановано і проведено - свято Масляної.
|
21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. Учнівський колектив Улянівської ЗОШ підготував святкову лінійку, присвячену цій події.
У рідному слові початок усіх початків розповіли про людського буття. Учні розповіли про шлях становлення рідної мови, пригадали тих, хто передав нам у спадок цей неоціненний скарб.
|
|
|