Статистика |
---|
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
|
Каталог статей
У категорії матеріалів: 629 Показано матеріалів: 401-410
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом для учнів молодшої школи виступила агітбригада "За здоровий спосіб життя". Старшокласники розповіли про вірус імунодефіциту людини та синдром набутого імунодефіциту. Цей захід було проведено з метою формування у дітей почуття відповідальності за своє здоров’я та здоров’я інших людей, виховання толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих.
|
30 листопада 2017 року відбулася виставка "Український сувенір". Школярі презентували оригінальні вироби hand made: авторські прикраси для дому, стильні аксесуари та різьбу по дереву. Учні та працівники школи отримали велике задоволення від позитивної творчої атмосфери.
|
29 листопада 2017 року в 4 класі відбувся відкритий урок з української мови на тему "Прикметник"
|
24.11.2017 року відбувся шкільний конкурс - фестиваль вокального мистецтва юних виконавців «Святковий зорепад». У конкурсі взяли участь учні 2-9 класів. Рішенням журі було нагороджено грамотами учнів молодших класів в різних номінаціях, а серед учнів старшої школи переможцем пісенного конкурсу стала учениця 9 класу Яковлєва Марина
|
24 листопада відбулося нагородження грамотами та подарунками учасників та переможців Всеукраїнської виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.
|
24 листопада було організовано виставку плакатів "Спасибі-Ні", в якій взяли участь учні
1-11 класів.
|
Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.
24 листопада в 6 класі проведено виховну годину на тему «Голодомор – 1932-1933 років – біль серця всієї України» .
|
Запалила свічку, запалила,
Щоби більше лихо не ходило,
Хай палає свічка світлом білим,
Щоб в бабусі серце не боліло…
Щоби більше не прийшло те горе,
Хай горять свічки Голодомору.
Чуєш – душі аж до неба кличуть!
Хай горять вогненні білі свічі!
Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Минуло багато років від часу тієї страшної трагедії Голодомору 1932-1933 років. Ця тема не може бути байдужою для кожного з нас.
Кажуть, що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором 1932-1933 років, загоїти неможливо. Вона завжди нагадуватиме про те, як у людей відбирали хліб, забирали все, чим можна було підтримувати життя.
24 листопада 2017 року учителями молодшої школи було проведено години спілкування під гаслом "Минуле стукає в серцях" з метою вшанування пам’яті жертв Голодомору, які були спрямовані на донесення до школярів масштабів жорстокості, з якою винищували український народ, виховання особистої стурбованості кожного за події тих років.
|
Голодомор 1932-1933 рр. – одна з найстрахітливіших сторінок у новітній історії українського народу. Роки державної незалежності України стали часом складного усвідомлення причин перебігу та наслідків національної катастрофи українців.
23 листопада було проведено загальношкільну лінійку-реквієм з нагоди вшанування пам’яті жертв Голодомору.
Школярі на конкретних фактах ознайомилися з причинами цього страшного лиха, почули спогади очевидців трагедії. До сліз зворушили усіх присутніх слова вірша «Фрагменти пам’яті» та кадри страждань безневинних українських селян.
Учасники лінійки запалили свічечки, які символізують скорботу і пам’ять про мільйони загублених життів, серед яких були такі ж діти, як і вони, з надією, що ці вогники зігріють душі загиблих.
|
21 листопада учні школи разом з усією Україною відзначали День Гідності та Свободи України.
З нагоди цього свята була проведена урочиста лінійка, на якій згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні. В початкових класах проведені інформаційні хвилинки.
«Дні фінансової обізнаності»
17 листопада 2017 року учні Ульянівської загальнооосвітньої школи І-ІІІ ступенів долучилися до подій, що відбуваються в рамках спільного проекту Національного банку, проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Трансформація фінансового сектору» та міжнародної платіжної системи Visa.
|
|
|