Головна | Реєстрація | Вхід | RSS


Комунальний заклад 

"Улянівський ліцей"

Богодухівської міської ради

    

                                                                                        


Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вищі навчальні заклади

Харківський національний університет імені В.Н.Каразіна.

Харківський національний університет — один із найстаріших університетів Східної Європи. Заснований у листопаді 1804 року з ініціативи видатного просвітителя В.Н.Каразіна, згідно із грамотою Олександра І.

Урочисте відкриття університету відбулося 29 січня 1805 року. Університет вписав багато яскравих сторінок в історію українського національного відродження ХІХ–ХХ століть, дав потужний імпульс перетворенню Харкова на крупний науковий і культурний центр, освітянську столицю України, по праву займає вищі шаблі всеукраїнських рейтингів серед класичних університетів і добре відомий далеко за межами України.


/Files/images/1institut/хпи.jpgНаціональний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».

Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» входить до першої десятки вищих навчальних закладів України, заснованих наприкінці ХIХ століття.

Сьогодні НТУ «ХПІ» має найвищі в Східній та Південній Україні обсяги ліцензованого прийому: понад 5900 місць за денною формою навчання, понад 4200 місць — за заочною. План прийому на перший курс, тобто кількість місць за держзамовленням, у 2015 році склав 1393 місць за денною та 81 за заочною формами. В університеті навчаються близько 20 тисяч студентів.


/Files/images/1institut/хнуре.pngХарківський національний університет радіоелектроніки

ХНУРЕ – ВНЗ IV рівня акредитації. Веде підготовку бакалаврів/магістрів в галузі радіотехніки, телекомунікацій, інформаційних технологій.

Матеріально-технічна база: сучасне матеріально-технічне обладнання, 30 науково-дослідних центрів і лабораторій, центр науково-технічної творчості молоді, студентський телевізійний центр, локальна обчислювальна мережа, Інтернет, електронна бібліотека, читальний зал, їдальні, кафе, санаторій-профілакторій.

Високий рівень якості освіти забезпечується не тільки сучасною матеріально-технічною базою університету, виданням нових підручників, навчальних посібників і наукових монографій. Висока якість навчання та широкі міжнародні зв'язки ХНУРЕ з закордонними університетами дають змогу студентам, аспірантам та викладачам навчатися і стажуватися в провідних університетах світу.


/Files/images/1institut/хнпу.jpgХарківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди.

Створений у 1804 році він завжди був джерелом культури українського народу. Тут працювали О.О.Потебня, О.В.Погорєлов, Г.П.Успенський, В.П.Шестопалов, А.М.Ляпунов та інші відомі учені. Тисячі випускників нашого університету поповнювали ряди інтелігенції, яка в усі часи виконувала особливу роль: не тільки залучала народ до освіти та прогресу, а й сіяла "розумне, добре, вічне", формувала духовність і менталітет нації.


/Files/images/1institut/хнеу.jpgХНЕУ ім. С. Кузнеця – Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця

Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця є державним вищим навчальним закладом вищого, IV рівня акредитації, що підпорядковується Міністерству освіти і наукиУкраїни.

 
На сьогодні Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця є провідним спеціалізованим вищим навчальним закладом Сходу України, який надає повний спектр навчальних послуг, здійснюючи багатоступеневу підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації фахівців з26 спеціальностейтаких галузей знань:
 • економіка та підприємництво;
 • менеджмент і адміністрування;
 • інформатика та обчислювальна техніка;
 • видавничо-поліграфічна справа;
 • сфера обслуговування;
 • державне управління;
 • специфічні категорії.

/Files/images/1institut/NUCZ.pngНаціональний університет цивільного захисту України – провідний вищий навчальний заклад Державної служби України з надзвичайних ситуацій., що акредитовано за IV рівнем з терміном дії сертифіката до 01.07.2023 року. Сьогодні вихованці університету - бакалаври, спеціалісти та магістри навчаються за 6 спеціальностями та 15 спеціалізаціями. Це:

 • «Цивільна безпека» (Цивільний захист, Телекомунікаційні системи в управлінні, Інженерне забезпечення саперних, піротехнічних та вибухових робіт, Охорона праці (далі: ОП), Управління у сфері ЦЗ, Попередження та ліквідація НС, Менеджмент ОП та техногенної безпеки, Експертиза ОП та професійних ризиків);
 • «Пожежна безпека» (Пожежна безпека, Управління пожежною безпекою, Пожежогасіння та аварійно-рятувальні роботи, Профілактика пожеж, Аудит пожежної і техногенної безпеки, Автоматичні системи пожежної та техногенної безпеки);
 • «Екологія» (Екологічна безпека);
 • «Хімічні технології та інженерія» (Радіаційний та хімічний захист)
 • «Психологія» (Екстремальна та кризова психологія);
 • «Публічне управління та адміністрування (Державне управління у сфері ЦЗ)».

Вступники, які виявили бажання навчатись у Національному університеті цивільного захисту України на денній формі навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання особисто звертаються з письмовою заявою до органів та підрозділів ДСНС України за місцем постійного проживання з 1 січня до 1 червня року вступу. Абітурієнти - майбутні курсанти - обов’язково (окрім ЗНО) складають екзамен в університеті з фізичної підготовки.

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz